banner

O nas

Spółka TOUCH POINT powstała w 2004 roku.  Oferujemy specjalistyczne usługi zarządzania zasobami ludzkimi. Zajmujemy się outsourcingiem funkcjonalnym i personalnym. Posiadamy status agencji zatrudnienia (wpis do rejestru pod nr 7237) oraz status instytucji szkoleniowej (wpis do rejestru pod nr 2.14/00155/2011)

Organizujemy i rozwijamy nowoczesne kanały sprzedaży. Prowadzimy także własne projekty handlowe. 4concepts to stworzona przez nas marka obejmująca 2 linie produktów: lamp oraz przedmiotów ozdobnych i użytkowych ze szkła ręcznie formowanego. Zajmujemy się ich projektowaniem, organizacją produkcji i sprzedażą.


Naszą misją jest wspieranie firm i podnoszenie jakości współpracy z Klientami tak, aby uzyskać jak najlepszą efektywności funkcjonowania.
Najważniejszą wartością,
jaką kierujemy się w naszych działaniach jest świadczenie profesjonalnych usług i poszanowanie indywidualnego charakteru każdego partnera biznesowego. Oprócz wiedzy
i doświadczenia, oferujemy kreatywność, ambicje i odpowiedzialność za powierzone zadania.

W relacjach z naszymi Klientami staramy się być zawsze partnerem i kierować się zasadą odpowiedzialnego biznesu. Znajdujemy właściwe rozwiązania, które zapewniają komfort
i efektywność w prowadzonej działalności.

Zaufało nam wiele renomowanych firmy o ugruntowanej pozycji nie tylko na rynku polskim, ale również międzynarodowym.